Kontakta oss

Ring oss på 0176–174 30 eller skicka ett mejl till info@hoglundsbil.se. Vill du kontakta någon av våra medarbetare direkt finns mejladresser under varje personlig bild.

Vägbeskrivning:

Besöksadress:

Höglunds Bil AB
Björnövägen 15
761 41 Norrtälje

Fyll i dina kontaktuppgifter så återkommer vi till dig:














Bilförsäljning

Patrik 'Putte' Gustavsson
Platschef
Patrik ”Putte” Gustavsson
0176-775 67
patrik.gustavsson@hoglundsbil.se
Martin Stieberth
Försäljningschef
Martin Stieberth
0176-775 79
martin.stieberth@hoglundsbil.se
Roger Persson
Säljare Mercedes Benz
Roger Persson
0176-775 70
roger.persson@hoglundsbil.se
Rogin Grewell
Produktexpert Mercedes Benz
Robin Grewell
Robin.Grewell@hoglundsbil.se
Marc Fontane
Säljare Hyundai/Begagnade bilar
Marc Fontane
0176-775 76
marc.fontane@hoglundsbil.se
Jenny Viberg
Säljare Transportbilar/begagnade bilar
Jenny Viberg
0176-775 78
jenny.viberg@hoglundsbil.se
Simon Gustavsson
Säljare Mazda/Begagnade bilar
Simon Gustavsson
0176-77575
simon.gustavsson@hoglundsbil.se

Ekonomi

Verkstad

Johan Mattsson
Verkstadschef
Johan Mattsson
0176-77574
johan.mattsson@hoglundsbil.se

Servicerådgivare
Stefan Lindeberg
0176-77561
stefan.lindeberg@hoglundsbil.se

Servicerådgivare
Orawan Phothong
0176-77573
orawan.phothong@hoglundsbil.se

Skadereglerare/Planör
Andreas Andersson
0176-77571
Andreas.Andersson@hoglundsbil.se

Tekniker
Magnus Williamsson

Tekniker
Stefan Nilsson

Tekniker
Sven Blomdin

Tekniker
Gunnar Ågstrand

Tekniker
Jens Ferde

Tekniker
Ammarid Loilom

Tekniker
Hampus Gottfriedz

Plåtslagare
Tom Karlsson

Reservdelar


Reservdelschef
Christer Olofsson
0176-77572
christer.olofsson@hoglundsbil.se

Kundmottagare Reservdelar
Henrik Lundberg
0176-77563
henrik.lundberg@hoglundsbil.se

Rekond


Urban Karlsson

Fastighet


Fastighet
André Söderlund