Kontakta oss

Ring oss på 0176–174 30 eller skicka ett mejl till info@hoglundsbil.se. Vill du kontakta någon av våra medarbetare direkt finns mejladresser under varje personlig bild.

Vägbeskrivning:

Besöksadress:

Höglunds Bil AB
Björnövägen 15
761 41 Norrtälje

Fyll i dina kontaktuppgifter så återkommer vi till dig:














Bilförsäljning


Platschef
Patrik ”Putte” Gustavsson
0176-775 67
patrik.gustavsson@hoglundsbil.se

Säljare Mercedes Benz
Roger Persson
0176-775 70
roger.persson@hoglundsbil.se

Produktexpert Mercedes Benz
Robin Grewell
Robin.Grewell@hoglundsbil.se

Säljare Hyundai/Begagnade bilar
Marc Fontane
0176-775 76
marc.fontane@hoglundsbil.se
Michael Killian, Säljare
Säljare Mazda/Begagnade bilar
Michael Killian
0176-775 75
michael.killian@hoglundsbil.se

Säljare Transportbilar/begagnade bilar
Dennis Åsberg
0176-77578
dennis.asberg@hoglundsbil.se

Ekonomi

Verkstad


Verkstadschef
Johan Mattsson
0176-77574
johan.mattsson@hoglundsbil.se

Servicerådgivare
Stefan Lindeberg
0176-77561
stefan.lindeberg@hoglundsbil.se

Servicerådgivare
Orawan Phothong
0176-77573
orawan.phothong@hoglundsbil.se

Garantihandläggare
Bengt Lundén
0176-77571
bengt.lunden@hoglundsbil.se

Tekniker
Magnus Jansson

Tekniker
Magnus Williamsson

Tekniker
Stefan Nilsson

Tekniker
Sven Blomdin

Tekniker
Dirk Doericke

Tekniker
Gunnar Ågstrand

Tekniker
Jens Ferde

Tekniker
Ammarid Loilom

Plåtslagare
Tom Karlsson

Reservdelar


Reservdelschef
Christer Olofsson
0176-77572
christer.olofsson@hoglundsbil.se

Kundmottagare Reservdelar
Henrik Lundberg
0176-77563
henrik.lundberg@hoglundsbil.se

Rekond


Urban Karlsson

Fastighet


Fastighet
André Söderlund