Kontakta oss

Ring oss på 0176–174 30 eller skicka ett mejl till info@hoglundsbil.se. Vill du kontakta någon av våra medarbetare direkt finns mejladresser under varje personlig bild.

Vägbeskrivning:




Besöksadress:

Höglunds Bil AB
Björnövägen 15
761 41 Norrtälje

Fyll i dina kontaktuppgifter så återkommer vi till dig:













Bilförsäljning


Säljchef
Patrik ”Putte” Gustavsson
0176-77567
patrik.gustavsson@hoglundsbil.se

Säljare Mercedes Benz
Roger Persson
0176-77570
roger.persson@hoglundsbil.se

Säljare Mazda
Marc Fontane
0176-77576
mark.fontane@hoglundsbil.se

Transportsbilssäljare
Krister Lundgren
0176-77578
073-8034444
krister.lundgren@hoglundsbil.se

Säljare Nissan
Erik Eriksson
0176-77579
erik.eriksson@hoglundsbil.se

Ekonomi


Ekonomiansvarig
Helén Brask
0176-77565
helen.brask@hoglundsbil.se

Ekonomiassistent
Anna Jansson
0176-77564
anna.jansson@hoglundsbil.se

Verkstad


Verkstadschef
Lars Fahlström
0176-77577
lars.fahlstrom@hoglundsbil.se

Servicerådgivare
Stefan Lindeberg
0176-77561
stefan.lindeberg@hoglundsbil.se

Servicerådgivare
Veronica Öhman
0176-77573
veronica.ohman@hoglundsbil.se

Däck/Service
Christer Olofsson
0176-77572
christer.olofsson@hoglundsbil.se

Garantihandläggare
Bengt Lundén
0176-77571
bengt.lunden@hoglundsbil.se

Tekniker / Servicerådgivare
Johan Mattsson
johan.mattsson@hoglundsbil.se

Tekniker
Linus Björkman

Tekniker
Magnus Jansson

Tekniker
Magnus Wiström

Tekniker
Stefan Nilsson

Tekniker
Sven Blomdin

Tekniker
Dirk Doericke

Tekniker
Gunnar Ågstrand

Tekniker
Jens Ferde

Tekniker
Ammarid Loilom

Plåtslagare
Tom Karlsson

Reservdelar


Reservdelschef
Kent Delin
0176-77562
kent.delin@hoglundsbil.se

Kundmottagare Reservdelar
Henrik Lundberg
0176-77563
henrik.lundberg@hoglundsbil.se

Rekond


Robin Grewell

Josefin Oresved

Daniel Swartling

Fastighet


Fastighet
André Söderlund